„Aleja Gwiazd”, Konkurs Sztuki Fryzjerskiej „TUF-KOMANIA”

12.12.23 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego w Sandomierzu zorganizowano III Międzyszkolny Konkurs Sztuki Fryzjerskiej „TUF-KOMANIA”.

W wydarzeniu wzięło udział 21 zespołów z 9 szkół z województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Katarzyna Drypa-Skrok, pełniąca obowiązki Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu, przedstawiła zadanie konkursowe, którym było zaprezentowanie indywidualnej stylizacji, nawiązującej do mody, filmu lub znanej postaci.

Wśród gości byli m.in. :

Paweł Niedźwiedź – Wicestarosta Powiatu Sandomierskiego
Dr Janusz Suszyna
Pani Krystyna Kobylakiewicz
Ks. Krzysztof Rusiecki

Szanowne Jury :

Pani Katarzyna Dudek – Mistrzyni Świata w Fitness Sylwetkowym
Pani Jolanta Malec – właścicielka salonu kosmetycznego SpaMed w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pan Andrzej Kołeczek – właściciel Salonu Fryzjerskiego BELEK

Sponsorzy nagród :

Pan Marcin Piwnik – Starosta Powiatu Sandomierskiego
Pan Piotr Torba – przedstawiciel firmy NOMENO sp. z o.o.
Pan Piotr Kobus – właściciel firmy Emilio
Pani Jolanta Malec – właściciel firmy SpaMed

Uczestnicy

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim - opiekun Marzenna Kałuszyńska

Nr. 5 Julia Karaś, Julia Mościbrodzka
Nr. 19 Alicja Milczek, Nadzieja Kałuszyńska

Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie - opiekun Helena Małodobra

Nr. 1 Justyna Panek, Angelika Ziobro
Nr. 20 Maria Marek, Nadia Ziobro

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu - opiekun Zofia Roch

Nr. 18 Julia Kokosa, Magdalena Wentykier
Nr. 12 Weronika Zielińska, Weronika Bochyńska

Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie - opiekun Kinga Reguła – Madej

Nr. 9 Karolina Winiarska, Olena Kozdraś
Nr 17. Kinga Ślaczka, Natalia Tobiasz
Nr. 16 Martyna Matuszewska, Monika Kaczor

Zespół Szkół w Kamieniu im. Św. Stanisława Kostki - opiekun Guzek Beata

Nr. 14 Klaudia Gumieniak, Sroka Oliwia
Nr. 21 Amelia Grabiec, Paulina Bizior
Nr. 6 Aleksandra Błądek, Sylwia Nawrocka

Zespół Szkół nr. 1 ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu - opiekunowie Ewa Język, Barbara Kozioł

Nr. 7 Amelia Stola, Julia Sabat
Nr. 4 Nikola Kępa, Oliwia Duma

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju - opiekun Danuta Demucha

Nr. 13 Gabriel Ciepielewski, Martyna Broda
Nr. 8 Julia Kaproń, Izabela Kaproń

Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie - opiekun Magdalena Jezior

Nr. 3 Klaudia Zielińska, Izabella Winkowska
Nr. 10 Natalia Antosz, Julia Zima

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Zbigniewa Strzeleckiego w Sandomierzu - opiekunowie Małgorzata Kuśmira, Marta Wojciechowska

Nr. 11 Ilona Wołowska, Natalia Hablasek
Nr. 15 Zuzanna Cesarz, Oliwia Piwowar
Nr. 2 Dagmara Bidas, Maciej Bogdański

Na zakończenie Pani Katarzyna Drypa-Skrok podziękowała wszystkim uczestnikom, gościom, sponsorom i kadrze pedagogicznej za udział w wydarzeniu. Zaznaczyła, że celem konkursu było zaszczepienie w młodzieży zasady zdrowej rywalizacji i budowania relacji z ludźmi.