Powiat Sandomierski

V Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą” pod patronatem Starosty Sandomierskiego Marcina Piwnika

Ocena 0/5

V Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą”
pod patronatem
Starosty Sandomierskiego
Marcina  Piwnika


Drodzy Państwo!

Starostwo Powiatowe w Sandomierzu wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich KGW Chwałowianki, Aktywni dla Słupczy, Stowarzyszeniem Diabetyków, Sandomierskim Oddziałem PCK, Restauracją Jadwiga i Klubem N’51, Stowarzyszeniem Bliżej Marzeń oraz Stowarzyszeniem Nordic Walking organizują Marsz Nordic Walking POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ, który odbędzie się w dniu 26 stycznia 2025 r. w Sandomierzu. Celem wydarzenia jest wsparcie zakupu pomp insulinowych dla kobiet w ciąży chorych na cukrzycę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  

 

Termin: 26 stycznia 2025 r. (niedziela)

 

Miejsce startu: Bulwar im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sandomierzu (obok Restauracji Jadwiga i Klubu N’51)

Godz. startu: 11.00 (od godz. 1045 będzie dostępna aktywna strefa Nordic Walking)

Długość trasy: ok. 6 km.

Czas przejścia: ok. 1,5 godz.

Dla każdego aktywnego uczestnika przewidziany jest gorący napój oraz coś słodkiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz zakup zestawu przygotowanego przez Fundację WOŚP: https://www.wosp.org.pl/final/bieg/wirtualny-bieg-wosp 

 

To właśnie pieniądze z zakupu tego startera​,​ jak i sam bieg wspiera program medyczny WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą.

 

Zachęcamy, aby przybyć wcześniej​,​ zrobić rozgrzewkę i zapoznać się z informacjami przed startem.

 

Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział za zgodą i pod opieką opiekuna prawnego.

 

Do pobrania: Regulamin wydarzenia

 

Widzimy się na starcie!

plakattrasa

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności