Wręczenie nagród i wyróżnień w III Powiatowym Konkursie Logopedycznym

3 kwietnia w budynku Starostwa Powiatowego w Sandomierzu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w III Powiatowym Konkursie Logopedycznym,  organizowanym przez Poradnię Pedagogiczno – Psychologiczną w Sandomierzu. Jak zawsze prace były piękne i zaskakujące pomysłowością.

Komisja w składzie: Małgorzata Lipa - Kierownik Oddziału Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty, Katarzyna Pisarczyk Dyrektor BWA,  dr Małgorzata Kiedrowska - asystent WSH-P w Sandomierzu oraz logopedki poradni Marlena Łukawska-Dudek oraz dr Monika Kozera-Wierzchoś, wybrała zwycięzców i wyróżnionych.

A oto wyniki:

I miejsce - Publiczne Przedszkole "Wesołe Jabłuszko" w Samborcu.

II miejsce - Przedszkole Samorządowe nr 7 w Sandomierzu.

III miejsce - Publiczny Punkt Przedszkolny "Bajeczka" przy Publicznej Szkole Podstawowej w Śmiechowicach.

Wyróżnienia dla:

Publiczny Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Bilczy.

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Sulisławicach.

Kochani, bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie prac