Powiat Sandomierski

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu pn. „Obywatelskie Świętokrzyskie. Wielkie sieciowanie”.

Ocena 0/5

Wojewoda Świętokrzyski Józef Bryk oraz Prezydentka Miasta Kielce Agata Wojda

zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby zaangażowane społecznie i obywatelsko na wydarzenie pn. „Obywatelskie Świętokrzyskie. Wielkie sieciowanie”.

 

Termin: 25 kwietnia (tj. sobota) godz.: 9:00 – 16:00.

 

Miejsce: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (CK Technik), ul. Łódzka 200, Kielce.

 

Spotkanie będzie miało formułę sprzyjającą wymianie doświadczeń, nawiązywaniu współpracy oraz budowaniu relacji. Będzie to również okazja do wzajemnego wsparcia, inspiracji oraz poszerzenia wiedzy w obszarach istotnych dla uczestników, bez przemówień, paneli dyskusyjnych, przedłużających się debat i prezentacji. Będzie to dzień wspólnej pracy warsztatowej w lekkiej, serdecznej atmosferze.

 

W programie znajdą się m.in. wspólna animacja, bogaty blok warsztatowy przygotowany przez świętokrzyskie organizacje pozarządowe, społeczna biblioteka oraz możliwość rozmowy przy kawie z Prezydentką Miasta Kielce i Wojewodą Świętokrzyskim.

 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Narodowego Instytutu Wolności oraz patronatem medialnym TVP3 oraz Radio Kielce.

 

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność 2 zgłoszeń. Link do programu oraz formularza zgłoszeniowego:

https://idea.kielce.eu/obywatelskie-swietokrzyskie.html

 

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o promocję w środowisku lokalnym oraz umieszczenie na www urzędów oraz w mediach społecznościowych załączonego zaproszenia.

 

Istotnym jest, aby informacja o programie dotarła do wszystkich organizacji, w tym KGW i OSP, z terenu Województwa Świętokrzyskiego.

 

link

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności